Особливості вивезення тварин

Для того, щоб мати можливість виїхати зі своїм улюбленцем до багатьох країн, зокрема країн ЄС та США, Вам потрібно підтвердження ефективності його щеплення проти сказу.

Отримати такий документ Ви можете безпосередньо в "Єноті".

Спочатку перевірте, чи є в Вас все необхідне для проведення дослідження

Для надсилання проб на дослідження Вам потрібно мати:

Паспорт тварини державного зразку, заповнений належним чином

Такий документ видається лише у державних лікарнях ветеринарної медицини – подбайте про його оформлення заздалегідь. У Шевченківскому районі Запоріжжя оформлення паспортів здійснюється за адресою: вул. Іванова, 97.

Паспорт повинен містити унікальний номер, бути одночасно заповнений українською та англійською мовами, містити відмітки про вакцинації, обробки від паразитів та ідентифікацію (чіпування).

Наявність ідентифікації (мікрочіпу)

Тварина повинна бути ідентифікована за допомогою мікрочіпу (транспондеру),  який відповідає нормам ISO 11784 та 11785.

Імплантація чіпу повинна бути проведена раніше, ніж остання вакцинація проти сказу.

Про чіпування та місце розташування мікрочіпу повинен бути внесений відповідний запис до паспорту.

Наявність вакцинації проти сказу

Вакцинації проти сказу підлягають тварини віком доросліше 12 тижнів, щеплення повторюють щороку.

Щеплення здійснюється після імплантації мікрочіпу або одночасно з ним. 

З метою встановлення стійкого імунітету до сказу та отримання високих результатів при дослідженні рекомендовано використовувати такі вакцини: Nobivac R (Нідерланди), Rabisin (Франція), Defensor 3 (США), Eurican R (Франція); комплексні: Hexadog (Франція), Nobivac DHPPI+RL (Нідерланди), Eurican DHPPI+RL (Франція) та ін.

Про вакцинацію повинна бути зроблена відмітка у паспорті тварини із зазначенням назви вакцини, підпису та печатки лікаря, дати вакцинації у форматі 01.01.2021.


Зателефонуйте нам за тел. +380951937766 або напішить у Facebook чи Instagram та залиште свій номер телефону для зворотнього зв'язку. Ми допоможемо визначити відповідність Ваших документів та підкажемо подальші дії.

Якщо попередня перевірка документів успішно закінчена, лікар-консультант запропонує Вам дату та час для запису на проведення відбору крові та оформлення супровідних документів.


Прийом для відбору проб та оформлення документів

На прийом Вам потрібно буде взяти із собою:

  1. Свого улюбленця, саме з яким Ви плануєте подорож. Особливого підготування процедура відбору крові не потребує, результат дослідження не залежить від годівлі тварини. Але, якщо Ви бажаєте одночасно провести додаткові дослідження, наприклад, визначити біохімічні показники крові улюбленця,  заздалегідь проконсультуйтесь з лікарем.
  2. Копії всіх заповнених сторінок паспорта тварини встановленого державного зразку, включаючи сторінки з відмітками про вакцинацію та ідентифікацію (чіпування).
  3. Копію першої сторінки закордонного паспорту власника тварини або особи, яка буде супроводжувати тварину.

Лікар перевірить відповідність наданих документів і здійснить відбір проб крові для дослідження. Після центрифугування отримана сироватка буде упакована у термоконтейнер та спрямована до ветеринарної лабораторії, акредитованої на проведення відповідних досліджень у Європейському Союзі та Сполучених Штатах Америки.

Зазвичай дослідження триває близько 2 тижнів. Ми повідомимо Вам про отримання результатів дослідження.

Мова контенту: