Коли каструвати кішок і як це зробити

Чому каструвати кішку або кота в Запоріжжі краще в Єноті

  • Чесна ціна. Ми вважаємо такі операції соціально важливими і проводимо їх за мінімальною ціною.
  • Все включено. Ціна вказана з урахуванням всіх операційних витратних матеріалів.
  • Низький ризик ускладнень. Метод кастрації, що застосовується, запобігає заплідненню і розвитку запальних процесів репродуктивних органів, викликаних гормональними збоями і інфекціями, що передаються статевим шляхом.
  • Можливість ранньої кастрації. Ми вміємо працювати навіть з двомісячними кошенятами.
  • Безболісність. Всі операції проводяться тільки під анестезією.
  • Використання антидоту. Вихід з анестезії більш легкий та швидкий.
  • Нескладний догляд. Ми передбачили все, щоб після операції був потрібен мінімальний догляд з боку власника.

Коли краще каструвати кішку і кота

Однозначної відповіді на це питання немає. Існує думка, що каструвати котів і кішок потрібно не раніше 7-8 місячного віку. При цьому в країнах Заходу частіше застосовують ранню кастрацію, починаючи з віку 2 місяців.

З якого віку можна стерилізувати кішку / каструвати кота

Європейська Ветеринарна Федерація (FVE) відзначає переваги кастрації котів і кішок у віці 2-4 місяців:

  • швидке відновлення після операції (загоєння проходить швидше, ніж у більш дорослих тварин);
  • неможливість ранньої вагітності (згадуються випадки статевого дозрівання в 4-місячному віці);
  • відсутність небажаної поведінки в подальшому (кастровані кошенята так і не починають "мітити" територію).

Виражених доведених недоліків рання кастрація, на думку фахівців FVE, не має.

Європейські ветеринари також вважають, що кастрацію в пізньому віці рекомендують фахівці з менш високою кваліфікацією (операцію легше провести на більшій за розміром тварині). Насправді часто вибір здійснюється не заради тварини, а для зручності ветеринара.

Досвід лікарів Єнота і обладнання нашого Комплексу дозволяють виконувати кастрацію котів і кішок в ранньому віці, починаючи з двомісячного. Але ми все ж рекомендуємо спочатку виконати первинну комплексну вакцинацію. Це раніше дасть кошеняті імунітет до інфекційних хвороб. Тому ми вважаємо оптимальним для ранньої кастрації вік 3,5-4 місяці.

Каструвати дорослу кішку / кота

Якщо ви збираєтеся каструвати вже дорослу тварину, не турбуйтесь. Як правило, операція добре переноситься здоровими тваринами будь-якого віку. При цьому потрібно враховувати, що не всі погані звички зможуть залишитися в минулому. Але операція безумовно допоможе зберегти здоров'я улюбленця і запобігти народженню нових безпритульних тварин.

Коти і кішки більш старшого віку можуть мати проблеми з серцево-судинною системою. Щоб переконатися, що “віковий” пацієнт не має протипоказань до операції, ветеринарний лікар може порекомендувати пройти ультразвукове обстеження серця (ЕхоКГ).

Як проводиться кастрація

Операції виконуються під загальною анестезією і безболісні для пацієнтів.

Кастрація кота

При кастрації кота лікар видаляє сім’яники з накладанням біологічного вузла. Такий метод знижує ризик самоушкодження шва і не вимагає носіння захисного коміра в післяопераційний період, так як в організмі немає сторонніх матеріалів, що викликають подразнення.

Кастрація (стерилізація) кішки

У Єноті ми проводимо оваріогістеректомію кішок – хірургічне видалення і яєчників і матки. Це дозволяє забезпечити гарантовану відсутність тічок і небажаної поведінки, а також запальних процесів статевої системи в подальшому. Таку кастрацію часто називають стерилізацією, але це не зовсім вірний термін.

Післяопераційний догляд

Ми застосовуємо антидот для виведення з анестезії і віддаємо пациента лише коли він вже починає "прокидатися".

Нагляд власника необхідний тільки в першу добу після операції, протягом яких тварина повністю відходить від анестезії.

Шви, що розсмоктуються, знімати не потрібно, також не потрібні додаткові уколи або таблетки. Буде потрібна лише нескладна обробка шва, яку легко виконати самостійно.

Догляд за котом після кастрації

Головне – забезпечити спокій в безпечному місці до повного закінчення дії анестезії. Особливого догляду, крім протирання ранки (2 рази на день протягом 3 днів), не потрібно.

Завантажити пам'ятку щодо післяопераційного догляду після кастрації котів

Догляд за кішкою після кастрації

Під час операції накладаються шви, що розсмоктуються (за винятком окремих випадків, коли потрібна додаткова фіксація), вводиться знеболююче і антибіотик тривалої дії. На кішку надівається захисна попонка, яку потрібно буде залишити на 10 днів (знімати тільки для обробки), щоб тварина не пошкодила шов. Ми рекомендуємо принести кішку на огляд на 5 і 10 дні після операції, щоб оцінити процес загоєння.

Завантажити пам'ятку щодо післяопераційного догляду після кастрації кішок

Вартість

Каструвати свого кота в Єноті ви зможете за ціною 450 грн. Передопераційний огляд і анестезія вже включені в ціну операції.

Актуальна вартість кастрації (стерилізації) кішки – 900 грн. До вартості включені огляд, анестезія та післяопераційна попонка (бандаж).

Запис на операцію

Каструвати кота в Єноті можливо за живою чергою, попередній запис не потрібний.

Кастрація (стерилізація) кішки проводиться за попереднім записом. Контакти для зв'язку з нами

Підготовка

Перед операцією потрібно витримати голодну дієту хоча б 6 годин, а також не поїти пацієнта мінімум за 4 години до кастрації. Це дозволить уникнути ускладнень під час анестезії.

Улюбленця на кастрацію потрібно принести в переносці (якщо у вас немає спеціальної переноски – тоді в сумці).

Мова контенту: